0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

Otwornice do Ceramiki i Kamienia

Otwornica SENDI Ø6xM14

Dostępność produktu: Dostępny

48,09 zł
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 59,15 zł
Cena sprzedaży bez VAT 48,09 zł
Rabat
Podatek 11,06 zł
Ilość

Profesjonalna koronka - otwornica diamentowa SENDI Ø6 x M14

Przeznaczona do wykonywania szybkich i precyzyjnych otworów w płytkach ceramicznych, gresowych oraz kamieniu naturalnym. Do stosowania głównie na sucho, ale możliwa jest też praca na mokro.

 

Jakość krawędzi

Prędkość

Żywotność

 Technologia VACUUM BRAZING.

 Wysoka prędkość wiercenia.

 Łatwe wgryzanie się w materiał.

 Wysoka jakość wiercenia i minimalna ilość wyszczerbień.

 Szybkie mocowanie M14.

 Korpus z wytrzymałej stali.

Dzięki wykonaniu najnowszą technologią VACUUM BRAZING z diamentami lutowanymi próżniowo, wiertło ma większą odporność na wysokie temperatury i tarcie. 

Umożliwia to wysoką prędkość wiercenia, a dzięki idealnie dostosowanej gradacji diamentów, również zapewnia, łatwe wgryzanie się w materiał oraz minimalną ilość wyszczerbień.

Dzięki bardzo wysokiej wydajności wiercenia (~10s/10mm gresu), koronka podlega mniejszemu przegrzaniu się i nie dochodzi do jej przedwczesnego zużycia. 

Korpus cechuje się wykonaniem z wytrzymałej i sztywnej stali. Końcówka z gwintem M14 przeznaczona jest do pracy ze szlifierką kątową.

Otwornica SENDI o średnicy Ø6mm napełniona jest woskiem chłodzącym, który usprawnia dobre chłodzenie koronki i stapia się podczas wiercenia. Po zużyciu się wosku, wiertło może być w dalszym ciągu używane. Natomiast utrata diamentów sygnalizuje koniec żywotności wiertła.

Orientacyjna średnia trwałość wiertła w rozmiarze Ø6mm to około 30-50 otworów.

Faktyczna trwałość otwornicy zawsze zależna jest od sposobu jej użytkowania, a także materiału, jego grubości oraz chłodzenia.

Aby przedłużyć użytkowanie koronki i precyzję wierconych otworów zaleca się wykorzystanie szlifierek kątowych z regulacją obrotów z ustawieniem obrotów, nieco wyżej średnich od maksymalnych. Rekomenduje się również okrężne ruchy wiertłem podczas wiercenia, co gwarantuje lepsze wgryzanie się w materiał oraz usuwanie urobku ze strefy wiercenia.

Parametry techniczne:

Średnica - 6mm

Mocowanie - M14

Długość robocza - 35mm

Maksymalna prędkość obrotowa - 12 000 obr/min.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Te drzwiczki zmienią Twoją łazienkę

Kontakty & Wsparcie

Infolinia:

+48 574 549 472

Serwis WANDELI 

+48 531 181 996

[email protected]

Popularne artykuły