0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

Przyssawka NEMO GRABO PLUS

Dostępność produktu: Niedostępny

1324,39 zł
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 1629,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 1324,39 zł
Rabat
Podatek 304,61 zł
Ilość

Przyssawka próżniowa akumulatorowa NEMO GRABO PLUS

 

Zwiększona wydajność, oszczędność pracy = MUST HAVE w branży budowlanej!

 

NEMO GRABO PLUS to idealne narzędzie do podnoszenia płyt gresowych oraz ceramicznych wszystkich rozmiarów i typów powierzchni (gładkie, chropowate), a także blatów kamiennych, drzwi, paneli itp. Narzędzie doskonale współpracuje ze szkłem, drewnem, metalami i innymi materiałami.

 

Profesjonalne narzędzie dla profesjonalistów z branży budowlanej!

Ergonomiczna konstrukcja przyssawki zapewnia maksymalną wydajność pracy. Wysoka jakość wykonania, efektywność, prosta obsługa, sprawia, że to narzędzie PREMIUM.

 

NEMO GRABO PLUS jest wyposażony w silną pompę próżniową, która współpracuje z wytrzymałą uszczelką piankową. Aby podnieść jakąkolwiek płaską płytę z litego materiału włącz urządzenie i umieść je prosto na powierzchni.

Po uruchomieniu pompy próżniowej wytwarza ona silne ssanie i mocno przylega do każdej nieporowatej płaskiej powierzchni, co ułatwia podnoszenie paneli lub płyt, a nawet przedmiotów
z różnych materiałów. Aby uzyskać maksymalne podnoszenie, pompa próżniowa może być włączona nawet podczas podnoszenia lub przenoszenia materiału.

Pompę próżniową można również wyłączyć podczas przenoszenia płyt, które nie mają zbyt dużej masy. Natomiast utrzymywanie włączonej pompy próżniowej podczas przenoszenia materiału zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, gdyż nawet w przypadku wycieku powietrza z powodu obcego materiału lub brudu na materiale, ciągłe działanie pompy próżniowej utrzymuje stałe ciśnienie.

Po zakończeniu przenoszenia i umieszczania przedmiotu wystarczy nacisnąć czerwony przycisk zwalniania próżni, aby zwolnić próżnię i przejść do następnego przedmiotu, który ma zostać podniesiony. Oszczędność czasu i mniejszy nakład pracy w jednym!  

Manometr z gumową osłoną pozwala użytkownikowi monitorować poziom podciśnienia zgodnie z udźwigiem dla danego materiału. Narzędzie wyposażone jest w cztery ucha do podnoszenia, umieszczone po obu stronach uchwytu.

 

NEMO GRABO PLUS działa na wymiennym akumulatorze litowo-jonowym 14,8V 2600mAh. Pełne naładowanie baterii zajmuje około 2h. Po pełnym naładowaniu ta wydajna bateria wystarcza na 900 cykli lub 1,5 h nieprzerwanej pracy i 30 dni w trybie czuwania.

 

 

Parametry techniczne:

Model:  NG-2B-FB

Bateria: 14,8 V DC 2600 mAh Li-ion

Moc znamionowa: 16W

Napięcie wejściowe ładowarki: 100-240VAC 50/60Hz

Czas ładowania baterii: 2 h

Nieprzerwany czas pracy (pełne naładowanie): 1,5 h

Maksymalny udźwig teoretyczny: 170 kg

Maksymalny udźwig praktyczny (chwytak poziomo): 85 kg przy 80% próżni

Maksymalny udźwig praktyczny (chwytak pionowo): 45 kg przy 80% próżni

Wymiary: 297 x 181 x 121 mm

Waga netto (z baterią):  1,6 kg

Temperatura pracy: (0 ° ~ 60 ° C)

 

W skład zestawu wchodzi:

Przyssawka próżniowa NEMO GRABO PLUS x 1

Bateria x 1

Uszczelka x 1

Osłona przeciwpyłowa x 1

Ładowarka z zestawem przejciówek x 1

Poręczna torba do przenoszenia x 1

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Kontakty & Wsparcie

Infolinia:

+48 574 549 472

Serwis WANDELI 

+48 531 181 996

[email protected]

Popularne artykuły