0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

"Euroformat ECKP" - specjalna modyfikacja drzwiczek "Euroformat", różnią się od modeli "ATP" i "ETP" obecnością pętli trójzwrotnej. Klapy tego typu drzwiczek otwierają się na rodzaj szafy przesuwnej: nie otwierają się, ale przesuwają się na bok. Dlatego Euroformat ECKP jest jednym z najlepszych rozwiązań do montażu pod wanną lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Po instalacji znalezienie tego włazu, również jak włazów modeli "ATP" oraz "ETP", jest bardzo trudne.

Rama drzwiczek

Rama drzwiczek wykonana z profilu aluminiowego i jest składana za pomocą elementów zastawnych, bez użycia spawania. Odporność na korozję profili aluminiowych pozwala na zastosowanie włazów "ECKP" w miejscach o dużej wilgotności.

Zawiasy

Trzyzwrotne zawiasy klapy "Euroformat ECKP" pozwalają odepchnąć drzwi na bok, co jest ważne w ograniczonej przestrzeni. Właz może być wyłożony dowolnymi materiałami wykończeniowymi o grubości do 10 mm. możliwe jest użycie włazu "Euroformat ECKP" w zabudowie pod wanną.

Klapa drzwiczek

Klapy drzwiczek "Euroformat ECKP" składają się z aluminiowej ramy, na której jest przykręcona wodoodporna płyta gipsowo-włóknowa – ten właz nadaje się do instalacji w wilgotnych pomieszczeniach.

Zamek CombiTOUCH®

Innowacyjny zamek magnetyczny CombiTOUCH® zaprojektowany jest, do otwierania ciężkich drzwiczek rewizyjnych pod płytki, całkowicie wyłącza ryzyko zakleszczenia.

Uszczelka silikonowa

Uszczelka płatkowa z czerwonego silikonu jest umieszczana w rowkach profilu ramy wokół obwodu otworu i w pozycji zamkniętej prawie hermetycznie zamyka szczelinę między drzwiami a ramą oraz chroni przednią stronę włazu przed ciemnymi plamami, smugami i kondensacją.

System regulacji

System regulacji zawiasu przestrzennego umożliwia regulację położenia drzwi w pionie.

Łożyska ślizgowe

Łożyska ślizgowe z PTFE w węzłach zawiasów minimalizują zużycie powierzchni roboczych i luki techniczne w ruchomych elementach, co minimalizuje ewentualne ugięcie drzwi.

Niklowanie

Niklowanie wsporników zawiasów jest nie tylko znakiem rozpoznawczym włazów Euroformat, ale także minimalizuje tarcie w węzłach zawiasów podczas otwierania i zamykania klapy.

Rozmiary

"Drzwiczki pod płytki "Euroformat ECKP" z klapą przesuwną, są produkowane w rozmiarach: 400x400 mm, 400x500 mm, 500x400 mm, 500x500 mm. produkowane rozmiary pozwalają wybrać model włazu dla każdej płytki.

Euroformat ECKP

Drzwiczki rewizyjne niewidoczne, ukrytego montażu, na wymiar pod płytki do łazienki ECKP 50x40
  • Ilość

Drzwiczki rewizyjne ECKP 50x40

601,29 zł
Ilość
Drzwiczki rewizyjne niewidoczne, ukrytego montażu, na wymiar pod płytki do łazienki ECKP 50x50
  • Ilość

Drzwiczki rewizyjne ECKP 50x50

621,49 zł
Ilość

Kontakty & Wsparcie

Infolinia:

+48 574 549 472

[email protected]

Popularne artykuły