0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

"Euroformat ECKP" - specjalna modyfikacja drzwiczek "Euroformat", różnią się od modeli "ATP" i "ETP" obecnością pętli trójzwrotnej. Klapy tego typu drzwiczek otwierają się na rodzaj szafy przesuwnej: nie otwierają się, ale przesuwają się na bok. Dlatego Euroformat ECKP jest jednym z najlepszych rozwiązań do montażu pod wanną lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Po instalacji znalezienie tego włazu, również jak włazów modeli "ATP" oraz "ETP", jest bardzo trudne.

Rama drzwiczek

Rama drzwiczek wykonana z profilu aluminiowego i jest składana za pomocą elementów zastawnych, bez użycia spawania. Odporność na korozję profili aluminiowych pozwala na zastosowanie włazów "ECKP" w miejscach o dużej wilgotności.

Zawiasy

Trzyzwrotne zawiasy klapy "Euroformat ECKP" pozwalają odepchnąć drzwi na bok, co jest ważne w ograniczonej przestrzeni. Właz może być wyłożony dowolnymi materiałami wykończeniowymi o grubości do 10 mm. możliwe jest użycie włazu "Euroformat ECKP" w zabudowie pod wanną.

Klapa drzwiczek

Klapy drzwiczek "Euroformat ECKP" składają się z aluminiowej ramy, na której jest przykręcona wodoodporna płyta gipsowo-włóknowa – ten właz nadaje się do instalacji w wilgotnych pomieszczeniach.

Zamek CombiTOUCH®

Innowacyjny zamek magnetyczny CombiTOUCH® zaprojektowany jest, do otwierania ciężkich drzwiczek rewizyjnych pod płytki, całkowicie wyłącza ryzyko zakleszczenia.

Uszczelka silikonowa

Uszczelka płatkowa z czerwonego silikonu jest umieszczana w rowkach profilu ramy wokół obwodu otworu i w pozycji zamkniętej prawie hermetycznie zamyka szczelinę między drzwiami a ramą oraz chroni przednią stronę włazu przed ciemnymi plamami, smugami i kondensacją.

System regulacji

System regulacji zawiasu przestrzennego umożliwia regulację położenia drzwi w pionie.

Łożyska ślizgowe

Łożyska ślizgowe z PTFE w węzłach zawiasów minimalizują zużycie powierzchni roboczych i luki techniczne w ruchomych elementach, co minimalizuje ewentualne ugięcie drzwi.

Niklowanie

Niklowanie wsporników zawiasów jest nie tylko znakiem rozpoznawczym włazów Euroformat, ale także minimalizuje tarcie w węzłach zawiasów podczas otwierania i zamykania klapy.

Rozmiary

"Drzwiczki pod płytki "Euroformat ECKP" z klapą przesuwną, są produkowane w rozmiarach: 400x400 mm, 400x500 mm, 500x400 mm, 500x500 mm. produkowane rozmiary pozwalają wybrać model włazu dla każdej płytki.

Kontakty & Wsparcie

Infolinia:

+48 574 549 472

[email protected]

Popularne artykuły